Bizi biz yapan değerlerimiz, ilkelerimiz...


Samimiyet İlkesi

Bu ekibin içerisinde yer alan insanlar maddi menfaatleri için değil ülkemize ve dünyaya artı değer üretmek ve topluma faydalı olmak için çalışır. Yaptığımız en ufak işten en büyük projeye kadar samimiyet bizim ana ilkemizdir. “Okuyan Bir Toplum” hayalinden uzaklaşan her kim olursa bu ekibin içerisinde barınamaz.


Sıra Dışılık İlkesi

Yaptığımız bütün projelerde daha önce yapılmamış olanı yapmaya çalışmak, proje ve etkinlik katılımcılarımıza farklı bakış açıları kazandırmak ekibimizin vazgeçilmez ilkesidir.


Sürdürülebilirlik ve İstikrar İlkesi

Ortaya koyduğumuz projeleri daha geniş kitlelere duyurmak, bir heves ile başlayıp sönmekten ziyade, sürdürülebilir ve istikrarlı çalışmalar ile kalıcılığı sağlamak.


Geribildirim İlkesi

Bütün çalışma arkadaşlarımızın gelişmesi, kendini keşfetmesi için belirli periyotlarla dışarıdan bir göz olarak birbirimize geri bildirim veririz.


Yazılı Kültür İlkesi

Yaptığımız toplantılar, aldığımız kararlar, konuştuğumuz-tartıştığımız bütün fikirler, gündeme ilişkin konuları yazılı hale getirerek yazı-içerik kültürünü benimseyip-benimsetmek.


Strateji İlkesi

Yaptığımız bütün çalışmalarda bir kurgu ve strateji gözetiriz.


Gönüllülük İlkesi

Günümüzün en değerli sermayesi olan zamanı doğru bir yer, doğru bir zaman ve doğru insanlarla gönüllü bir şekilde değerlendirerek kendimizi yetiştirmektir.

Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh