Düşün Taşın Derneği’nin efsane etkinliği Kitap Okuma Günleri

yeni sezonda yeniden karşınızda.

o-stack-of-books-facebook

Ülkemizin gündeminde kitabın daha fazla yer alması, gençlerin sadece kitaplar üzerine sohbet edebileceği platformların oluşturulması için 25 Ocak 2009 tarihinde ilkini gerçekleştirdiğimiz derneğimizin efsane etkinliği Kitap Okuma Günleri başlıyor.

Dubai’den, Edirne’ye , Almanya’dan Van’a kadar ülkemizin ve dünyanın onlarca farklı noktasında Düşün Taşın Derneği’ne gönül vermiş gençler tarafından organize edilen Kitap Okuma Günleri İstanbul’da takipçileri ile Cumartesi günü buluşuyor.

Ekip arkadaşlarımızın hazırladığı sürprizlerle dolu  101 . Kitap Okuma Günleri etkinliğimizi 22 Ekim 2016 Cumartesi günü Üsküdar Mihrimah Cafe (2) ‘de gerçekleştireceğiz.

Katılımın herkese açık olduğu ve yanınızda sadece kitabınızı getirmenizin yeterli olacağı etkinliğimiz için 12:00 -14:00  saatleri arasında bizimle birlikte kitap okumak, okuduğumuz metinlerdeki kelimelerin çağrışımları üzerine sohbet etmek ve yeni arkadaşlarla tanışmak için sizleri de aramıza davet ediyoruz.

 

Tarih: 22 Ekim 2016 Cumartesi

Saat: 12:00-14:00

Mekan: Mihrimah Cafe (2)

Adres: Mimar Sinan Mah. İmam Nasır Sok. No:10 Üsküdar- İstanbul

Yeni Valide Camii’nin arkası

Yol Tarifi: Marmarayın Meydan çıkışının sağ tarafından devam eden koridordan 2 dakikalık yürüme sayesinde Mihrimah Cafe (2 )’ye kolayca ulaşabilirsiniz.

Not: Mihrimah, iki şubesi olan bir cafe olduğu için lütfen diğeri ile karıştırmamaya dikkat ediniz.

Kitap Okuma Günleri

Kitap Okuma Günleri

 

Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh