Düşün Taşın Derneği 7. Geleneksel İftar Programı

Aynı sofrada buluşarak Ramazan’ın rahmet ve bereketini paylaşacağımız 7. Geleneksel İftar Programımızda üyelerimiz, dostlarımız ve gönüllülerimiz ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşayacağız.

7 yıldır gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyonlarda birçok buluşmaya vesile olduk, birçok mutluluğu paylaştık. Dernek olarak yola çıktığımız günden bu güne hep ilklere imza atmaya çalıştık.

7. Yılımızı kutladığımız 15 Ocak 2017’den itibaren belirlediğimiz hedefler doğrultusunda Vakıf ve Üniversite hayalimize yönelik çalışmalarımıza daha da hız verdik.

Üniversite kurma hayalimizi canlı tutmak için Kasım ayında Düşün Taşın Derneği Butik Üniversite Eğitim Programına başladık. Butik Üniversite eğitimlerimiz kapsamında 8 ayda 16 farklı konuda eğitimler vererek katılımcılarımız ile verimli bir sezon geçireceğiz.

3 Haziran 2017 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz 7. Geleneksel İftar Programımızda Düşün Taşın Derneği Butik Üniversite Eğitim Programımızdan mezun olan katılımcılarımızın diplomalarını vereceğiz.

En güzel paylaşımların yapıldığı bu gönüllüler meclisinde bu yılda siz değerli misafirlerimizin katılımları ve katkıları ile İstanbul’da eğitim gören yerli ve yabancı 100 üniversite öğrencisini sofralarımızda konuk edeceğiz.

Siz de Ramazan’ın manevi iklimini dernek üyelerimiz, takipçilerimiz misafirlerimiz ve dostlarımız ile birlikte soluklayacağımız iftar programımızda yerinizi ayırtın.

Ramazan Ayı’nın güzelliklerini paylaşmak için 6 yıldır düzenlediğimiz geleneksel iftar programımızın 7’incisini Miniatürk Beltur Restoran’da gerçekleştireceğiz.

03 Haziran 2017 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz geleneksel Ramazan İftarımıza, üyelerimizi, dostlarımızı, takipçilerimizi ve bu gönüllüler hareketi ile tanışmak isteyen herkesi bekliyoruz. İftar programımız Tüm Düşün Taşın Dostlarına açıktır. Katılım durumunu belirtmek için linkteki formu doldurunuz. http://bit.ly/2kscqPr

Not: İftardan önce Butik Üniversite Mezuniyet Töreni gerçekleştirileceği için programımız misafirlerimizin saat 19:30’da mekanda olmaları rica olunur.

Tarih: 03 Haziran Cumartesi 2017
Saat: 19:30 – 22:00

Mekân: Miniatürk Beltur Restoran
Adres: İmrahor Caddesi Borsa Durağı Mevkii Sütlüce 34445 – Beyoğlu / İstanbul

Mekân Tel: 0212 210 53 56
İletişim: dusuntasin@dusuntasin.org.tr
0212 501 49 87

Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh