Butik Üniversite Mart Eğitimi: Siyasal İletişim 2:0 ve Mutluluğun Kimyası

Düşün Taşın Derneği Butik Üniversite Eğitimi

Düşün Taşın Derneği Butik Üniversite Eğitim Programı, Siyasal İletişim 2:0 ve Mutluluğun Kimyası eğitimleri ile devam ediyor.

İş ve Özel Yaşamda Başarı İçin Mutluluğun Kimyası

Nörobilim alanında yapılan araştırmaların sonuçları, mutluluğun kaynakları hakkında yepyeni ufuklar açıyor. Buna göre kendimizi mutlu hissedebilmemiz için vücudumuzda dopamin, endorfin, seratonin ve oksitosin kimyasallarından en az birinin salgılanması gerekiyor.

Ayrıca sağlıklı bir yaşam ve sürdürülebilir mutluluk için, bu kimyasalların denge içinde olması çok önemli. Modern hayat tarzı bizleri tek bir kimyasala – dopamine bağımlı kılıyor.  Diğer kimyasalların eksikliği ise uzun dönemde tatminsizlik ve buna bağlı olarak mutsuzluğa yol açıyor.

Bununla birlikte, yaşam tarzımızda küçük değişiklikler yaparak, bozulan dengeyi tekrar kurabilmemiz mümkün. Ayrıca bu değişiklikler, mutluluğun yanında, sağlıklı ve uzun bir yaşamın kapılarını açıyor.

Butik Üniversite programımızın Mart eğitiminde İş ve Özel Yaşamda Başarı İçin Mutluluğun Kimyası konusunda Akademisyen – Danışman – Keynote Speaker Prof. Dr. Türker Baş bizlerle birlikte olacak.

Eğitim İçeriği

Eğitim kapsamında katılımcılara, olumsuz alışkanlıklarından kurtulmaları; mutlu, sağlıklı ve uzun bir yaşantı kurmalarını sağlayacak bir yol haritası sunulacak. 

Siyasal İletişim 2:0 – Dijital Çağda Siyasal İletişim ve Diplomasi

Gündemi yakalamak, gündemi okumak ve gündemi takip edebilmek için Siyasal İletişim metotlarını bilmek gerekiyor. İletişim mecralarının gelişmesi ile birlikte Siyasal İletişim farklı alanlara yayılmaya başladı.

Bizim gibi yoğun gündeme sahip ülkelerde halkın olan biteni bilmesi ve fikir sahibi olması oldukça zor. İletişim teknolojilerinin büyük bir hızla geliştiğini de göz önünde bulundurursak gündemi takip etmek daha fazla zaman gerektiriyor.

Özellikle genç profesyonellerin gündemi daha iyi takip anlamlandırması için Siyasal İletişim metotlarını bilmesi çok daha önemli hale geldi.

Butik Üniversite programımızın Mart eğitiminde Siyasal İletişim 2:0 – Dijital Çağda Siyasal İletişim ve Diplomasi konusunda T.C. Cumhurbaşkanlığı Medya ve İletişim Uzmanı İbrahim Sığın bizlerle birlikte olacak.

Butik Üniversite Eğitim Takvimi

11 – Mart 2017 Cumartesi Butik Üniversite 5. Ders

08 – Nisan 2017 Cumartesi Butik Üniversite 6. Ders

13 – Mayıs 2017 Cumartesi Butik Üniversite 7. Ders

3 – Haziran 2017 Cumartesi Geleneksel İftar Programı ve Butik Üniversite 8. Dersi (Mezuniyet Töreni)

Butik Üniversite Takvim

11 Mart 2017 Wish More Otel Bayrampaşa’da 09:00-16:00 saatleri arasında eğitimimiz gerçekleştirilecektir.

Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh