Butik Üniversite Eğitim Programı Aralık Ayı Dersi

 

 Dijital Dünya Bizlere Ne Sunuyor?

Teknolojinin baş döndüren gelişimi kurumlar kadar bireylerin de hayatlarını dönüştürüyor. Büyük bir hızla ilerleyen bu dönüşüm insanları değişime zorluyor.

Zamanın gerisinde kalmamak, zamana ayak uydurmak gelişimimizi yönetebilmek için doğru alanda, doğru eğitimleri almak kaçınılmaz hale geliyor.

Her yeni eğitim bizlere yaşadığımız zamanı daha iyi anlamlandırmak ve geleceğimizi şekillendirmek için yeni bakış açıları kazandırıyor.

Üniversite öğrencileri, sosyal girişimciler, STK çalışanları, gönüllüler, genç girişimciler ve dünyaya, yaşadığımız çevreye farklı bakmak, analiz edip doğru bir şekilde yorumlamak isteyenler; Düşün Taşın Derneği Butik Üniversite Eğitim Programı tam size göre.

 

Düşün Taşın Derneği Butik Üniversite Eğitim Programı ile sizleri 21. Yüzyılda sahip olunması gereken ve bizlerin HAYATİ MELEKELER olarak tanımladığı derslerle buluşturuyoruz.

 

Açılışını 12 Kasım Cumartesi günü Sayın Fırat Çakır’ın verdiği “İçsel Liderlik” eğitimi ile gerçekleştirdiğimiz Butik Üniversite Eğitimimizin Aralık eğitimini 10 Aralık Cumartesi günü gerçekleştireceğiz.

 

 

Dijital Dünya Trendleri ve Dijital İletişim

 

Düşün Taşın Derneği Butik Üniversite Aralık programı Bilgi Teknolojileri Eğitmeni & Danışmanı – Zafer Baydere’nin vereceği Dijital’de Daha Çok Üretkenlik ve Daha Çok İşbirliği ve Dijital Dönüşüm Uzmanı Kamil Mehmet Özkan’ın vereceği “Dijital Dünya Trendleri ve Dijital İletişim” eğitimleri ile gerçekleşecek.

ders-2

Programın İşleyişi

 

  • Programlar üniversite ve lise öğrencileri ile kendini geliştirmek isteyen herkese açıktır.
  • Başvuru formunu doldurup kabul maili alan kişiler eğitimlere kabul edilecektir.
  • Eğitimlerin her birinin sonunda yazılı sınav yapılacaktır.
  • Eğitimlerin her birinde yoklama yapılacak olup ve programın tamamında devam zorunluluğu olacaktır.
  • Bir katılımcının deha akademi programından mezun olabilmesi için minimum 6 derse katılımı istenmektedir.
  • Eğitim kontenjanı 42 kişi ile sınırlıdır. 21 Düşün Taşın Derneği Üyesi, 21 kişi de başvuru yapmak isteyen ve formdaki bilgiler doğrultusunda onay almış olan kişiler eğitimlere katılabilecektir.
  • 8 Aylık Butik Üniversite eğitim katılım ücreti 200 TL olup 8 ay süresince katılımcılardan taksitli olarak tahsil edilecektir.
  • İstediği eğitime katılmak isteyenler her eğitim için ayrı ayrı başvuru yapabilecektir.
  • İstediği eğitime katılmak isteyenle her ders için 100 TL ödeme yapmak zorundadır.

 

Başvuru Formu için Tıklayınız 

 

Butik Üniversite Takvim

 

21 Kasım  – 07 Aralık 2016 Başvuruların alınması Sonuçlar 09 Aralık 2016 Cuma günü katılımcılara bildirilecektir.

 

Mezuniyet programı Haziran ayında gerçekleştirilecek olan Düşün Taşın Derneği Geleneksel İftar programında tertip edilecektir.

 

 

 

Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh